ATSILIEPIMAI

ATSILIEPIMAI

Šiuo metu, yra tvarkomas mūsų interneto puslapis, todėl negalite parašyti naujų atsiliepimų.
Rasti daugiau atsiliepimų, ar palikti savajį galite čia.
M
2013 m. rugpjūčio 29 d. - 19:16
trumpai kalbant, gerai dirba. rekomenduoju
tvarkiausi varikli, e90
biacleunfinue ed
2013 m. birželio 2 d. - 23:32

Love the website-- very individual friendly and whole lots to see!
Artūras
2012 m. gruodžio 15 d. - 15:41
Webasta vėl veikia :) Dėkoju Jums už pagalbą ir geranoriškumą. Tik geru žodžiu Jus minėsiu, ateity jei kils bėdų tikrai kreipsiuos pas Jus.
Daivaras e39
2012 m. lapkričio 26 d. - 20:19
Zinokit,dariau diagnostika-jaunas bachuriukas dare,bet matosi,zino ka daro ir kaip daryt tikrai nusimano.Nu galiu pasakyt drasiai galit darytis ten diagnostika.P.S.ka diagnozavo 100% buvo teisinga,pasikeiciau kuro,zemo slegio davikli ir viskas,masina atsigavo,sugryzo visi pabege Kw ir ag.Kainos protingos.
Dainius
2012 m. lapkričio 22 d. - 16:11
Rekomenduoju visiems BMW turetojams si serviza! Bachuriukai puikiai dirba ir viska zino apie BMW nuo A iki Z. Pats buvau jau nekarta, viska sutvarke greit it profesionaliai. Dekui Justui ir Sigiui:)
Ričardas
2012 m. lapkričio 16 d. - 08:24
Sutaisė Webasto, dabar super, šilta :), jei reiks taisyti BMW tik į AUTODARNA. Kituose „servisiukose“ tik pamato BMW iškart seilės bėga ir baksai akyse sukasi, galvoja kiek nulupti o ne apie tai, kad nieko neišmano apie BMW. Hebra ačiū.
petras
2012 m. rugsėjo 17 d. - 19:21
o stabdzius pakaba amortizatorius tvarkote bmw e39?
Denis
2012 m. birželio 6 d. - 08:33
Esu patenktas.
Andrius
2012 m. kovo 6 d. - 13:13
Žino viską apie BMW, profesionaliai dirba, pataria. Rekomenduoju.
megejas
2012 m. vasario 18 d. - 09:11
del saugos oro pagalviu sistemos keleivio daviklio programavimo-jei ivykus nelaimei bus suzeisti zmones ir ekspertai nustatys,kad buvo perkoduota oro pagalviu sistema,ar prisiimsite atsakomybe? -------------------------------------- Keleivio daviklio pagrindinė funkcija (europinių mašinų) yra sutaupyti kliento pinigus, neaktyvuojant dalies pagalvių, jei automobilyje nevažiuoja keleivis. Daviklį deaktyvavus, avarijos atveju yra aktyvuojamos keleivio pusės pagalvės bet kokiu atveju. Žinoma jeigu visa sistema yra veikianti. Tokiu atveju didėja automobilio remonto išlaidos po įvykio. Klientas taip pasirenka. Sistemos suveikimo po kodavimo patys netikrinome, ir tikrai neprisiimame jokios atsakomybės atlikdami paslaugą už keliasdešimt litų. Taip pat kodavimo metu tikrai netestuojame ar sistema yra 100% veikianti, ar vietoj pagalvių nėra pridėta varžų ir t.t. Klientas yra supažindinamas su situacija, ir pats pasirenka. Beje jei mes neatliksim šios paslaugos, tai kitą dieną jis nuvažiuos į kitą servisą/garažą ir atsijungs šį daviklį. Taip pat esame visada pasiruošę sutvarkyti šią problemą detalę keičiant nauja, bet kol kas norinčių neatsirado. Kitų svarbių airbag sistemos komponentų, kaip diržo įtempėjai, oro pagalvės, įvairūs davikliai šalinimu mes kategoriškai neužsiimame.
23 įrašų išviso     1 2 3  Sekantis puslapis >  Paskutinis puslapis >>

PRADŽIA
PASLAUGOS
KONTAKTAI
APIE ĮMONĘ
ATSILIEPIMAI
GALERIJA
DUK
ejs