PASLAUGOS

Sprendimai
Sprendimai

Žibintų ar lempučių keitimas

BMW i8 headlight

Keičiant žibintus ar lemputes į kitokio tipo ar kitos kartos, tarkim į adaptyvines, LED, Xenon, LCI modelio ar Europai skirto varianto susiduriama su šiomis problemomis:

 1. neteisingai veikia arba išvis nešviečia reikiamos lemputės;
 2. nurodomos įvairios žibintų sistemos klaidos;
 3. Kai kurios lemputės sumirksi nors yra išjungtos.

Dažnai šias problemas pavyksta išspręsti perkoduojant (pririšant) lempų kompiuterį, esant reikalui galime perdaryti elektros instaliaciją.

"Komfortiškų" posukių funkcija

    Video

Modeliai iki E60.
"Komfortiškų" posūkių (comfort turn) funkcija - trumpai spustelėjus posūkių rankenėlę posūkio signalas sumirksi tris kartus. Tokia funkcija pradėta diegti į šiuolaikinius automobilius. Ja naudojantis patogu tvarkingai persirikiuoti į kitą eismo juostą, o tai dažnai tenka daryti judriame mieste.
Kaina su montavimo darbais - 60 EUR..

Webasto įjungimas originaliu BMW rakteliu!

Video
Modeliai E38, E39, E53.
Parduodame ir įrengiame modulius aktyvuojančius šią funkciją.
Prieš įrengiant modulį automobilyje turi būti aktyvuota automominio šildytuvo (Aux Heater) funkcija - taimeris.

Funkcijos aprašymas:
 • veikimo atstumas - tiek kiek veikia Jūsų turimas pultelis;
 • įjungimas originaliu pulteliu - tris kart paspaudus užrakinimo mygtuką;
 • išjungimas - kai įjungiate degimą, arba praėjus pusvalandžiui;
 • kaina su montavimo darbais kai naudojamas originalus pultelis - 60 EUR (jeigu jau yra aktyvuotas įjungimas laikmačiu (rankinis valdymas));
 • garantija - 1 metai;

Funkcijos trūkumai:
 • šildytuvas įjungiamas, net jeigu bake yra mažai kuro;

CIC navigacijos aktyvavimas

BMW CIC aktivation

Prietaisų skydelio klaidos lietuvių, rusų ar kita kalba

  Video
Modeliai E38, E39, E53.

Dažnai nesuprantate ko Jūsų automobilis iš Jūsų nori? Galime įdiegti Jūsų automobiliui lietuvių, rusų ar kitą kalbą! Tik neapsigaukite, yra šiokių tokių išimčių:
 1. pagrindinė automobilio kalba turi būti anglų (US).
 2. navigacijos, borto kompiuterio, daugiafunkcinio informacinio ekrano (MID) pranešimai lieka anglų kalba.
 3. sistema veikia E38, E39, E53 modeliuose.
Šiuo metu sistemos įrengimas kainuoja 35 EUR, su sąlyga kad, Jūsų automobilyje yra parinkta anglų (US) kalba ir automobilio bagažinėje yra originalios garso-vaizdo sistemos įrangos. Kitais atvejais kaina yra didesnė.

Aux In jungties įrengimas automobilyje

Video

Vis dar vargstate įrašinėdami Audio CD diskus ir kaitaliodami juos automobilyje, kaip kad tai darė Jūsų seneliai? Bet nenorite "gadinti" automobilio salono neoriginalia įranga?
Mes siūlome Jums įrengti jungtį papildomam garso šaltiniui pajungti (Aux In). Tada galėsite klausyti muzikos iš MP3 grotuvo, telefono, nešiojamo kompiuterio ar kito įrenginio. Kai kurie automobiliniai grotuvai jau yra paruošti tokiai galimybei, kai kuriems Aux In galima prijungti vietoje AM radijo, kurio Lietuvoje nelabai ir reikia, kai kuriems vietoje kasečių grotuvo.
Jungties įrengimo automobilyje kaina yra nuo vieno iki kelių šimtų litų, priklausomai nuo to, kokia yra automobilio komplektacija ir kokie kliento pageidavimai.
Taip pat galime tiesiog įrengti Jūsų automobiliniame grotuve Aux In jungtį, jei jis šios galimybės gamykliškai neturi, Paslaugos kaina yra nuo 20 EUR.
Mėgstantiems komfortą galime pasiūlyti įrangą, leidžiančią valdyti iPod grotuvus Jūsų automobilio garso sistemos valdymo mygtukais.

Sugedęs keleivio sėdynės daviklis

Modeliai E38, E39, E53, E46, E83, E85.

Dažna saugumo sistemų (MRS,Airbag) bėda būna sugedęs keleivio sėdynės daviklis (angl. „seat mat sensor“arba „seat occupancy sensor“.) Jam sugedus užsidega oro pagalvių sistemos lemputė ir avarijos atveju iššauna visos oro pagalvės, nepriklausomai nuo to,ar keleivio sėdynėje kas nors sėdi, ar ne.

Norint pašalinti šį gedimą aišku geriausia pakeisti sugedusį daviklį, bet yra ir alternatyva – daviklio išjungimas. Kadangi šis daviklis buvo pradėtas naudoti, kai automobilių šeimininkai pradėjos kųstis, kad, esant bet kokiai avarijai, suveikdavo visos oro pagalvės, nors automobilyje būdavo tik vairuotojas. Taigi reikdavo keisti jas visas. Bet jeigu Jūsų automobilyje yra tik dvi pagalvės, tai galbūt apsimoka išjungti šį daviklį, ir avarijos atveju pasikeisti jas abi.

Atjungti šį daviklį geriausia iškoduojant jį iš saugumo sistemos kompiuterio, nes tarkim papildomi įrenginiai– „apgavikai“ gali patys blogai suveikti, jeigu yra prastai instaliuoti. Beje ir su tais apgavikais reiktų elgtis atsargiai, nes internete galima rasti schemų, pagal kurias padaryti apgavikai nurodo, kad sėdynėje niekas nesėdi, taigi tada, avarijos atveju, nesuveiks keleivio pusės oro pagalvės.

Iškuodami daviklį netikriname ir negalime atlikti pilnos Airbag sistemos patikros, todėl neprisiimame atsakomybės sistemos nesuveikimo atveju. Mes tiesiog siūlome pigesnį sprendimo būdą, nei daviklio keitimas nauju.

Dienos šviesos žibintų funkcija

  

Kaip žinia, dienos šviesos žibintai tapo privalomi netaip jau ir senai. Deja, daugumoje senesnių automobilių šios funkcijos nebuvo, todėl dabar turime kiekvieną kartą įjunginėti ir išjunginėti žibintus. Kartais tai atlikti pamirštame: važiuojame nematomi arba gadiname akumuliatorių.
Daugelyje BMW modelių galima kompiuteriu aktyvuoti automatinio žibintų įjungimo/išjungimo funkciją. Jeigu turite senesnį BMW modelį, tai galime  sumontuoti papildomą įrangą, atliekančią šią funkciją, nes kitu atveju reiktų ieškoti "švediško" arba "kanadietiško" šviesų jungiklio.
Aktyvavus/instaliavus šią funkciją, šviesų jungiklis veikia taip:
   - išjungtoje padėtyje visi žibintai yra išjungti (funkcija nesikeičia);
   - gabaritinių šviesų padėtyje yra įjungiami gabaritiniai žibintai ir salono apšvietimas, nepriklausomai nuo to, ar degimas yra įjungtas, ar ne (funkcija nesikeičia);
   - trumpųjų šviesų padėtyje trumpųjų šviesų žibintai įjungiami tik įjungus degimą. Išjungus degimą visi žibintai yra išjungiami (dienos šviesos žibintų funkcija).
   Taigi šviesų jungiklį reikia palikti trumpųjų šviesų padėtyje ir apie jį pamiršti. Prireikus visada galima šviesas išjungti.

Lempučių keitimas iš halogeninių į Xenon ar LED

Pakeitus lemputes į kitokio tipo susiduriama su problema - lempų kompiuteris jų nepripažysta. Gerai jeigu atsiradusios bėdos tėra klaidingi neveikiančių lempų pranešimai. Didesnė problema, jeigu kompiuteris reguliuoja lempų ryškumą - tada naujosios Xenon lemputės išvis neįsijungia.
Dažnai visos problemos išsprendžiamos koduojant lempų kompiuterį - jam nurodoma, kad lempučių jau nebereikia tikrinti ar reguliuoti jų ryškumo.


BMW automobiliu remontas ir aptarnavimas Vilniuje ir Palangoje (Klaipėdos apskritis) Klaipėda
PRADŽIA
PASLAUGOS
KONTAKTAI
APIE ĮMONĘ
ATSILIEPIMAI
GALERIJA
DUK
ejs